Právě jste zde:

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Blata-nové stroje

Stránka:  1
Řazení:
ABCD-Z - dotaz
Co vlastně Blata je??? Je to naše jediný český výrobce kvalitních minibiků, na kterých při nalezení vhodného posazu, se sveze i dospělý. Jsme oficielními dealery značky. Zajistíme komplexní servis a opravy.
Čtyřkolka Blata Midiquadard.
Čtyřkolka Blata je opravdu midi. Něco mezi malou a velkou. Může na tom začínat i dítě, avšak, sice ve srandovním posazu, uveze i dospělou osobu. Technické informace po kliknutí na nadpis, či obrázek Dodávky jsou žel velice omezené a nejlépe se obracejte s objednáním na výrobce. Na servis a opravy jsme vybaveni.
Minibike Blata Elite 15 WRS.
Elite 15 WRS, je nový model řady Elite. Je vybaven již hydraulickými brzdami, tlumičem řízení, novým výfukem a další spoustou méně podstatnými novinkami. Technická data po kliknutí na nadpis, či obrázek.
Minibike Blata Ultima.
MINI, MIDI, 40ccm, 50ccm, Junior A, Junior B, Senior OPEN … to vše nyní představuje minibike Ultima. Revoluční variabilita nabídne jezdci nejen možnost volby motoru a velikosti pro danou kategorii, ale i příležitost zvolit karbonové součásti, dva druhy kapotáže, ultralehká kola, tlumič řízení atd. K dispozici jsou také pokročilé komponenty měnící základní geometrii podvozku. To vše při extrémně nízké hmotnosti. Více informací po kliknutí na nadpis či obrázek.
Stránka:  1