Právě jste zde:

Novinky

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Internetový obchod?

Více na kliknutí na obrázek, či nadpis.

 

Monster

 

 

 

 

 

 

Kawasaki Ninja H2 a H2R.

Chcete mít pod zadkem něco opravdu brutálního, extravagantního,krásného, technickou špičku??? Pak si obstarejte Kawasaki H2 na silniční ježdění i pro potěšení na okruh, anebo H2R, čistokrevného sporťáka určeného pouze na okruhy. K mání budou přibližne během února 2015. Zde ale neočekávejte žádnou nízkou cenu! Více zde:  http://www.kawasaki.cz/cs/products/supersport/2015/ninja_h2/overview?Uid=089BDllcDA5fXVpYCl1ZXFoOWgoMUFBYXFBZCw5aDQxRUVE

Prodloužení

 

 

 

 

 

Kawasaki Vulcan-S

Malý chopper od KAWASAKI! EN650 Vulcan. Kawasaki Heavy Industries, pro rok 2015, vyvinul zbrusu nový model obratného, lehkého, technicky super vyspělého líbivého "šopříka".K dostání bude cca. od března 2015. Cena bude určitě dostupná. Více zde: http://www.kawasaki.cz/cs/products/cruiser/2015/vulcan_s/overview?Uid=08C4XF9QWA5RDF1RWwsOXFkODlBYC11ZXQsMXwpYXVkJWA4

Vulcan-S

 

 

 

 

 

 

 

KRAUSER novinky.

krauserKRAUSER neustále rozšiřuje svojí nabídku a tak máme již k disposici cestovní výbavu na spoustu dalších typů strojů. Více zde:

http://www.motocykly-samoto.cz/krauser-prislusenstvi či zde: http://www.krauser.cz/sections/16/,

 

 

 

 

 

 

HEPCO & BECKER novinky.

HepcoHepco & Becker neustále rozšiřuje svojí nabídku a tak máme již k disposici cestovní a ochrannou výbavu na spoustu dalších typů strojů. Samozřejmě nestačíme upravovat svoje stránky v dostatečném tempu, tak neváhejte se podívat na stránky výrobce a cokoli vás zaujme, se nás zeptat. Více zde:

http://www.motocykly-samoto.cz/hepco-becker-prislusenstvi?page=1

či zde:  http://www.hepco-becker.cz/index.php?section=9

či zde: http://www.hepco-becker.bike/index.php/news

UVEX/Motovybavení - KONEC!!!

 Skorouvex vše za 100 až 500Kč!!! S lítostí oznamujeme, že známý výrobce ochranných oděvů a doplňků, definitivně zastavil motocyklistické oddělení a plně nahradil výrobou jezdeckých potřeb. Tím již v dalších létech jejich motorkářské výrobky nebudou k disposici. Ještě ale máme skladem spoustu náhradních dílů na přilby (je nutné uvést přesný typ přilby!) a zbytky brýlí, a oblečení, které doprodáváme za enormně snížené ceny. Stav skladu neustále aktualizujeme a můžete prohlédnout na odkazu níže: 

 http://www.motocykly-samoto.cz/uvex-prislusenstvi

Diagnostická laboratoř KAWASAKI, PEUGEOT,VESPA,GILERA,PIAGGIO,APRILIA, MOTO GUZZI.

diagnostické centrum

Náše nové diagnostické centrum s kapacitou 2 až tří motocyklů denně, je také připraveno. Rádi opravíme a připravíme váš stroj na novou sezónu, včetně provedení STK, zařízení povinného ručení, či havarijního pojištění. Pro více info.klikněte na nadpis.

 

Elektronické vyvažování a přezouvání.

vyvažování

Zařídili jsme pro vás kompletní elektronický vyvažovací a přezouvací centrum, kde nás nemůže překvapit žádné kolo od 8, do 23 palců průměru a od 1 do 8-i palců šířky. Pro více info klikněte na nadpis.

 

Skútr KAWASAKI J300.

J300SEMotokolo BDEČEK

 

Když už, tak už! Premiéra u KAWASAKI! Skútr! To tu ještě nebylo! Nicméně bylo-nebylo, když se v továrně rozhodovali o zavedení této kategorie strojů do sortimentu, pak se rozhodli pro pravého dravce s impozantním vzhledem.

Více po kliknutí na nadpis, či obrázek. 

Motocykly nejsou housky na krámě

prodejnaNakupování v e-shopech, je  pohodlný systém, ale funguje toto i u motorek, náhradních dílů a příslušenství? Tak nějak napůl. Objednáte si něco podle svých nejlepších znalostí a přesto vám příde něco jiného, než potřebujete. Čas utíká termíny padají a nervy pak tečou! Proto jsme zvolili cestu klasického prodeje, kdy díly pro vás identifikujeme my, příslušenství podrobně s vámi konsultujeme, vlastnosti motocyklů vám podrobně vysvětlíme a usměrníme vás ke vhodnému typu, dle vašich požadavků. 

Stránka:  1