Právě jste zde:

Novinky

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Prodej motocyklů.

Vážení zákazníci, prodej motocyklů jsem prakticky úplně zastavil a tak se nadále budou u nás vyskytovat jen naprosto výjimečně nějaké stroje ke koupy. Když ale něco bude v nabídce, pak to zaručeně bude něco, co je pro mne dokonale známá věc, za kterou opravdu dokážu nést zodpovědnost za stav. Zato se věnuji více dílně a tak snad zvládneme trochu více oprav, než tomu bylo v předešlých létech.

Otevírací doba o svátcích.

Během Vánoc a Nového Roku 2023, budeme mít od 23.12.2023, do 2.1.2024 zavřeno. První pracovní den tedy bude 2.1.2024.

Internetový obchod?

Více po kliknutí na  nadpis.

 

Monster

 

 

 

 

 

 

HEPCO & BECKER novinky.

HepcoHepco & Becker neustále rozšiřuje svojí nabídku a tak máme již k disposici cestovní a ochrannou výbavu na spoustu dalších typů strojů. Samozřejmě nestačíme upravovat svoje stránky v dostatečném tempu, tak neváhejte se podívat na stránky výrobce a cokoli vás zaujme, se nás zeptat. Více zde:

http://www.motocykly-samoto.cz/hepco-becker-prislusenstvi?page=1

či zde:  http://www.hepco-becker.cz/index.php?section=9

či zde: http://www.hepco-becker.bike/index.php/news

Diagnostická laboratoř KAWASAKI, PEUGEOT,VESPA,GILERA,PIAGGIO,APRILIA, MOTO GUZZI.

diagnostické centrum

Náše nové diagnostické centrum s kapacitou 2 až tří motocyklů denně, je také připraveno. Rádi opravíme a připravíme váš stroj na novou sezónu, včetně provedení STK, zařízení povinného ručení, či havarijního pojištění. Pro více info.klikněte na nadpis.

 

Elektronické vyvažování a přezouvání.

vyvažování

Zařídili jsme pro vás kompletní elektronický vyvažovací a přezouvací centrum, kde nás nemůže překvapit žádné kolo od 8, do 23 palců průměru a od 1 do 8-i palců šířky. Pro více info klikněte na nadpis.

 

Motocykly nejsou housky na krámě

prodejnaNakupování v e-shopech, je  pohodlný systém, ale funguje toto i u motorek, náhradních dílů a příslušenství? Tak nějak napůl. Objednáte si něco podle svých nejlepších znalostí a přesto vám příde něco jiného, než potřebujete. Čas utíká termíny padají a nervy pak tečou! Proto jsme zvolili cestu klasického prodeje, kdy díly pro vás identifikujeme my. Díly a  příslušenství podrobně s vámi konsultujeme.

Stránka:  1