Právě jste zde:

O nás

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno
echo '

Už 30 let jsme tu pro vás

Firma byla založena v roce 1990. Samoto - hlavně servis motocyklů, skútrů, vodních skútrů a čtyřkolek již prodal stovky a opravil tisíce strojů. Náhradní díly i prodáváme a opravdu skladem jich máme přes 40000 druhů! Spolupracujeme s většinou světových výrobců, jako jsou například KAWASAKI, HONDA, YAMAHA, SUZUKI, BMW,KTM, MOTO MORINI, DUCATI, DERBI, DAELIM, HUSQVARNA, HYOSUNG, CAGIVA, PIAGGIO, GILERA, PEUGEOT, domáci BLATA a další. Najdete u nás nejen nové, ale i použité náhradní díly. Jsme autorizovanými dovozci kufrů a příslušenství KRAUSER a HEPCO & BECKER.

prodejna1

Samoto se za léta působení stalo motorkářským pojmem. Naše praxe trvá již od osmdesátých let. Zkušenosti jsme sbírali v zahraničí, ještě před založením firmy.

Jsme tu nejen proto, abychom prodávali, ale naše práce je i naším koníčkem. Každému, kdo se u nás poohlíží po silném stroji, ze zásady pomáháme při výběru. Jde nám o to, aby se jízda na rychlém motocyklu stala potěšením a hlavně aby byla vždy bezpečnou. Chceme,aby naši zákazníci vybírali podle toho na co se cítí. Aby nepřeceňovali své síly, aby získávali zkušenosti a pak podle toho volili stroje. Jízda na motocyklu, ale i třeba na vodním skútru je nádherná a užíváte si pocitu volnosti. Může být ale i nebezpečná. Kupujte proto tam, kde vám nejen prodají, ale i dobře poradí a pomohou na základě dlouholetých zkušeností. A to zvláště těm z vás, kteří teprve přicházíte na chuť jednostopé jízdě a právě začínáte. Oštípané slogany typu - nejlevnější servis, nejlevnější motocykly, nejlevnější skútry, nejlevnější díly, nejlevnější pneu, nejlevnější aku, atd. - u nás neuslišílte, neboť hledíme mít co nejkvalitnější věci i servis a dobré věci nemůžou být levné!!! Z něčeho živit prostory ve kterých děláme a i my žít musíme!!!

boss

Attila - "Šéf"

Nikdy mu neříkejte, že potřebujete "jenom … a že to jde hned". Jeho zkušenosti v elektrotechnice i motorařině těžko někdo předčí. Neptejte se ho "co u vás stojí" raději použijte "máte, umíte, uděláte?" To co u něj zaplatíte, je zajisté potřebná a dobrá investice. Ví které filtry, brzdy, oleje atd, patří a.jsou adekvátně kvalitní k vašemu motocyklu.