Právě jste zde:

O nás

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Už 28 let jsme tu pro vás

team

Firma byla založena v roce 1990. Samoto - prodejce a hlavně servis motocyklů, skútrů, vodních skútrů a čtyřkolek již prodal stovky a opravil tisíce strojů. Zabýváme se i prodejem náhradních dílů. Spolupracujeme s většinou světových výrobců, jako jsou například KAWASAKI, HONDA, YAMAHA, SUZUKI, BMW, MOTO MORINI, DUCATI, DERBI, DAELIM, HUSQVARNA, CAGIVA, PIAGGIO, GILERA, PEUGEOT, domáci BLATA a další. Najdete u nás jak bohatý výběr náhradních dílů přímo na skladě či na objednávku, ale i ve výprodeji pravidelně nabízíme náhradní díly všech možných značek. Jsme autorizovanými dovozci kufrů a příslušenství KRAUSER a HEPCO & BECKER.

prodejna1

Samoto se za léta působení stalo motorkářským pojmem. Naše praxe trvá již od osmdesátých let, kdy většina motorkářů byla odkázána na shánění po inzerátech či na dovozy ze zahraničí. V zahraničí jsme ještě před založením naší firmy také několik let sbírali zkušenosti v oblasti servisu i prodeje. V mnohém nám tato zkušenost pomohla při práci doma a zároveň my jsme přinesli mnoho technických poznatků našim partnerům v cizině.

Jsme tu nejen proto, abychom prodávali, ale naše práce je i naším koníčkem. Každému, kdo se u nás poohlíží po silném stroji, ze zásady pomáháme při výběru. Jde nám o to, aby se jízda na rychlém motocyklu stala potěšením a hlavně aby byla vždy bezpečnou. Chceme,aby naši zákazníci vybírali podle toho na co se cítí. Aby nepřeceňovali své síly, aby získávali zkušenosti a pak podle toho volili stroje. Jízda na motocyklu, ale i třeba na vodním skútru je nádherná a užíváte si pocitu volnosti. Může být ale i nebezpečná. Kupujte proto tam, kde vám nejen prodají, hlavně tam, kde vám poradí a pomohou na základě dlouholetých zkušeností. A to zvláště těm z vás, kteří teprve přicházíte na chuť jednostopé jízdě a právě začínáte. Oštípané slogany typu - nejlevnější servis, nejlevnější motocykly, nejlevnější skútry, nejlevnější díly, nejlevnější příslušenství, nejlevnější oblečení, nejlevnější boty, nejlevnější pneu, nejlevnější aku, nejlevnější přilby atd. - u nás neuslišílte, neboť hledíme mít co nejkvalitnější věci i servis a dobré věci nemůžou být levné!!!

Náš tým

boss

Attila - "Velký šéf"

Nikdy mu neříkejte, že potřebujete "jenom … a že to jde hned". Jeho zkušenosti v elektrotechnice motocyklů, ale i v motorařině těžko někdo předčí. Neptejte se ho "co u vás stojí" raději použijte "máte?" To co u něj zaplatíte, je zajisté potřebná a dobrá investice. Ví které filtry, brzdy, oleje atd, patří a.jsou adekvátně kvalitní k vašemu motocyklu.

monika

Monika

Ví opravdu hodně o přilbách, oblečení a vybavení motocyklu, tak vám zajisté dobře poradí. Buďte na ní hodní a ona vám snese modré z nebe. Momentálně na mateřské dovolené, tak jí můžete akorát popřát, aby své zkušenosti v oblasti motocyklů úspěšně předala i děťátku.


tomas

Tomáš

On ví dobře jak to jezdí po předním i zadním kole, co to chce a jak to chce i když to přitlačíte.

attilajn

Attila jn.

Náš diagnostik – jiné děti se vozili, když on již krotil koně pod nádrží – on se postará, aby jste stroj dostal do ruky vyzkoušený a v pořádku.

martin

Martin

Dřív jezdil na motocyklu a šrouboval, než chodil. Své prvotřídní znalosti z leteckých dílen, excelentně uplatňuje při opravě špičkové zahraniční i domácí techniky. – neprovokovat! – výbušný.