Právě jste zde:

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Krauser-příslušenství

Stránka:  1
Řazení:
 AAA - dotaz
Jsme byly dovozci KRAUSER již od roku 2000. Zaručovali jsme rychlé dodávky a nejrychlejší servis. To je již ale minulost! Krauser s výrobou skončil a dodáváme již jen díly. Na další typy a možnosti, se ptejte po rozkliknutí otazníku, dále po kliknutí na formulaci: Zeptejte se nás.
A čím je KRAUSER ?
"Co dnes uděláme perfektní, zítra můžeme ještě vylepšit. Pokrok má u nás tradici!" Toto je citát zakladatele firmy Mika Krausera. Začátky firmy sahají do 70-ých let, kdy zahájili výrobu professionálních motocyklistických kufrů. Záhy se stali největším výrobcem těchto vysoce kvalitních, užitečných doplňků na světě. Po pohnuté historii, po smrti Mika Krausera, se firma v roce 97 stala dceřinou společností firmy Hepco&Becker, zabývající stejným sortimentem výrobků .Nadále můžete počítat s touto značkou, již jen v prostoru zásobování omezeným sortimentem náhr.díly zpětně, až k typům K2.
Adapter kufru KRAUSER ALURACK.
Tento držák byl vyvinut, jako náhrada za klasickou podkovu K-Wing, která jako držák Top-Case nebyla vzhledově až tak dokonalá, jako tato uhlazená duralová deska, zakrytovaná plastovým víkem. Na tento držák TC, jsou bez jakýchkoli úprav zamykatelné všechny kufry Basic, K4 a K5.
Adapter kufru KRAUSER WING.15053325
Chromovaná, či stříbrná podkova Krauser, se hodí na stroje, které již mají nějaký držák zavazadel. Pro jejich montáž je potřeba individuelní výroba upínacích pvků, za cca.500 až 1500Kč. Výroba netipizovaného držáku pro TC 2500Kč, pro boční kufry 4500Kč. Pak již nic nepotřebujete. Na tento držák, jsou zamykatelně upínatelné všechny Krauser kufry, které jsou použitelné jako TC či boční kufr.
KRAUSER kufry K2.
Doprodej kufrů K2. Legendární K2 kufry s unikátním systémem držáků, s integrovanými blinkry jsou již z hlediska výroby minulostí. Nicméně ještě několik párů zůstalo skladem a doprodáváme je. Černo bíle dle obrázku jsou s nápisem YAMAHA Diversion, jsou již vyprodané!!! Zcela černé s nápisem KRAUSER K2, ještě jsou k mání. Uvedená cena je včetně držáků a za pár.
Stránka:  1