Právě jste zde:

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Krauser-příslušenství

Stránka:  1  2  3  další>
Řazení:
 AAA - dotaz
Jsme byly dovozci KRAUSER již od roku 2000. Zaručovali jsme rychlé dodávky a nejrychlejší servis. To je již ale minulost! Krauser s výrobou skončil a dodává již jen díly na kufry, které máme skladem. Co nenajdete níže, dodáme dle stránek www.krauser.de. Samozřejmě zajistíme i montáž a opravy. Níže uvádíme několik příkladů ze sortimentu. Na další typy a možnosti, se ptejte po rozkliknutí fotky, či otazníku, dále po kliknutí na formulaci: Zeptejte se nás.
A čím je KRAUSER ?
"Co dnes uděláme perfektní, zítra můžeme ještě vylepšit. Pokrok má u nás tradici!" Toto je citát zakladatele firmy Mika Krausera. Začátky firmy sahají do 70-ých let, kdy zahájili výrobu professionálních motocyklistických kufrů. Záhy se stali největším výrobcem těchto vysoce kvalitních, užitečných doplňků na světě. Po pohnuté historii, po smrti Mika Krausera, se firma v roce 97 stala dceřinou společností firmy Hepco&Becker, zabývající stejným sortimentem výrobků. Přitom zachovali svůj image, i ide. I nadále můžete počítat s touto značkou, ve smyslu inovace, rozvoje, nových výrobků i zásobování náhr.díly zpětně až k typům K2.
A čím je KRAUSER ?
Krauser je výrobcem vysoce kvalitních kufrů, brašen kožených i textilních, držáků zavazadel, opěrek pro spolujezdce, ochranných rámů, chráničú motoru, hlavních stojanů, mřížek světlometů a přídavných světlometů.
A čím je KRAUSER bezpečný?
Správný postup, vývoj-zatěžovací zkoušky-homolagační zkoušky-výroba u firmy s takovou tradicí, je zárukou kvality a bezpečí. Mimoto přímo za výrobou je autorizovaný kontrolní management, který ručí a vydává potvrzení o plnění bezpečnostních norem ECE a EG směrnic. Neustálé srovnávací testy nezávislých novinářů v nějtěžších podmínkách, zaručují dodržení kvality i po létech sériové výroby.
Adapter brašen KRAUSER C-BOW.
Upínací systém C-Bow, je odvozen od systému K-WING. Zásadní rozdíl spočívá v tom že při zamykání brašny na K-Wing, musíte nejdřív odemknout víko brašny a otevřít, pak uvnitř brašny dalším zámkem odjistit vlatní brašnu a pak můžete sejmout z držáku, když u C-BOW je zámek přístupný z venku a tak brašna může zůstat uzavřená. Tento systém byl také vyvinut díky čím dále větší oblibě kožených, textilních i plastových brašen.
Adapter kufru KRAUSER ALURACK.
Tento držák byl vyvinut, jako náhrada za klasickou podkovu K-Wing, která jako držák Top-Case nebyla vzhledově až tak dokonalá, jako tato uhlazená duralová deska, zakrytovaná plastovým víkem. Na tento držák TC, jsou bez jakýchkoli úprav zamykatelné všechny kufry Basic, K4 a K5.
Adapter kufru KRAUSER WING.150532325
Typycká podkova K-WING, je typizovanou specialitou KRAUSERu. Tento díl je neměnný, akorát trubkové držáky jsou vždy individuelní dle typu motocyklu. Takže žádný universelní držák, který by jste musel doma upravovat a vymýšlet, jak to vlastně a kam přidělat. Na stroje od roku výroby cca. 2006 výše, již s rzchloupínacím systémem Lock-It, který umožní sundání držáků ze stroje během cca. 2-3 minut.
Adapter kufru KRAUSER WING.150532325
K-Wing je slušivý, moderní, nerušící, masivní, umožní velice precizní a snadné nasazení kufru.
Adapter kufru KRAUSER WING.15053325
Chromovaná, či stříbrná podkova Krauser, se hodí na stroje, které již mají nějaký držák zavazadel. Pro jejich montáž je potřeba individuelní výroba upínacích pvků, za cca.500 až 1500Kč. Výroba netipizovaného držáku pro TC 2500Kč, pro boční kufry 4500Kč. Pak již nic nepotřebujete. Na tento držák, jsou zamykatelně upínatelné všechny Krauser kufry, které jsou použitelné jako TC či boční kufr.
Díly KRAUSER.
KRAUSER, jakožto správný výrobce, se nezabývá pouze kompletními produkty, ale samozřejmě nám dodává i náhradní díly. Takže ohnete-li jednu stranu padáků, či držáků zavazadel, rozbijete-li víko kufru, či pouze zámek, či jakoukoli prkotinu, neváhejte nám napsat.
Stránka:  1  2  3  další>