Právě jste zde:

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Krauser-příslušenství

Stránka:  1  2  3  4  5  další>
Řazení:
 AAA - dotaz
Jsme dovozci KRAUSER již od roku 2000. Zaručujeme rychlé dodávky a nejrychlejší servis. Skoro všechny kufry a díly na kufry máme skladem. Co nenajdete níže, dodáme dle stránek www.hepco-becker.de. Samozřejmě zajistíme i montáž a opravy. Při jednorázovém nákupu sady (kufry + držáky, či brašny + držáky, či ochrané rámy + cokoli), vám je namontujeme zdarma, anebo poskytneme 5% slevu. Níže uvádíme několik příkladů ze sortimentu. Na další typy a možnosti, se ptejte po rozkliknutí fotky, či otazníku, dále po kliknutí na formulaci: Zeptejte se nás.
 AAA-ceny?
Ceny jsou ovlivněny pohybem ceny Eura vůči Koruně. Snažíme se je udržet jakž-takž konstantní. U některých výrobků, zvláště u kufrů a brašen jsou uvedeny již v nabídce níže. Držáky kufrů, brašen, ochranné rámy, stojany jsou individuální na každý typ, tak ceny jsou také specifické. Více informací po kliknutí na nadpis či obrázek.
 AAA-Dealeři.
Adresy dealerů najdete po kliknutí na nadpis, či obrázek. Nové uchazeče o dealerství prosíme o zaslání své přihlášky do konce roku. Dealerskou síť rozvrhneme tak, aby jste v oblasti velikých měst neměli v blízkosti dalšího prodejce a mimo veliká města do vzdálenosti cca.45km.
A čím je KRAUSER ?
"Co dnes uděláme perfektní, zítra můžeme ještě vylepšit. Pokrok má u nás tradici!" Toto je citát zakladatele firmy Mika Krausera. Začátky firmy sahají do 70-ých let, kdy zahájili výrobu professionálních motocyklistických kufrů. Záhy se stali největším výrobcem těchto vysoce kvalitních, užitečných doplňků na světě. Po pohnuté historii, po smrti Mika Krausera, se firma v roce 97 stala dceřinou společností firmy Hepco&Becker, zabývající stejným sortimentem výrobků. Přitom zachovali svůj image, i ide. I nadále můžete počítat s touto značkou, ve smyslu inovace, rozvoje, nových výrobků i zásobování náhr.díly zpětně až k typům K2.
A čím je KRAUSER ?
Krauser je výrobcem vysoce kvalitních kufrů, brašen kožených i textilních, držáků zavazadel, opěrek pro spolujezdce, ochranných rámů, chráničú motoru, hlavních stojanů, mřížek světlometů a přídavných světlometů.
A čím je KRAUSER bezpečný?
Správný postup, vývoj-zatěžovací zkoušky-homolagační zkoušky-výroba u firmy s takovou tradicí, je zárukou kvality a bezpečí. Mimoto přímo za výrobou je autorizovaný kontrolní management, který ručí a vydává potvrzení o plnění bezpečnostních norem ECE a EG směrnic. Neustálé srovnávací testy nezávislých novinářů v nějtěžších podmínkách, zaručují dodržení kvality i po létech sériové výroby.
A co  je nového u KRAUSER?
Již máme v sortimentu vybavení na YAMAHA XT1200Z Super Tenéré. Počítaje, že majitelé budou využívat tento stroj v těžkém terénu, mimo cestovní výbavu, dodáme chrániče na choulostivá místa, jako je vodní pumpa, kardanový výstup atd. Více po kliknutí na obrázek, či nadpis.
A co  je nového u KRAUSER?
HONDA CBF1000F dostane od nás držáky kufrů, držák TC a padací rámy. Více po kliknutí na obrázek, či nadpis.
A co  je nového u KRAUSER?
HONDA XL700V Transalp dostane od nás držáky kufrů, držák TC a padací rámy. Více po kliknutí na obrázek, či nadpis.
A co  je nového u KRAUSER?
HONDA VFR1200F dostane od nás držáky kufrů, držák TC a padací rámy. Více po kliknutí na obrázek, či nadpis.
Stránka:  1  2  3  4  5  další>