Právě jste zde:

Vyhledávání

Doporučte nás

Vaše jméno:

Váš e-mail:

E-mail příjemce:


Kontaktujte nás
Tel: +(420) 233 323 669
Fax: +(420) 233 325 984
Mob: +(420) 602 237 811
Email: samoto@volny.cz

Adresa

Mlýnská 60/2
160 00 Praha 6

Otevírací doba

Pondělí - Pátek:
9-12:30 a 13–17
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Kawasaki-nové motocykly

Stránka:  1
Řazení:
ABCD-Z - dotaz
Jsme nejstarším a nejzkušenějším servisem této značky v ČR. Nepřekvapí nás ani stroje ze sedmdesátých let, dokonce ani od jiných renomovaných značek, jako HONDA, SUZUKI, YAMAHA, BMW, KTM. Mimo dodávky nových umíme i hezké veterány. Nové dle stránek www.kawasaki.cz. Vynasnažíme se vyhovět i zvláštním požadavkům. Samozřejmě zajistíme komplexní předprodejní i následný servis a opravy.
ABCD-Z Cestovní
Cestovní dvouválce řady VN... jsou veliké dvouválcové Cruisery s veškerým komfortem, šitým dle požadavků a finančních možností jedince. Máslovitě hladký chod motorů s obrovským točivým momentem, velký rozdíl odpružených a neodpružených hmot, extravagantní vzhled i rozměry charakterizují tyto stroje. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
ABCD-Z Cestovní-sportovní
Zdá se vám být kategorie Cruiserů pomalá a dvouválec málo agresivní a chcete cestovat s veškerým komfortem, ale sportovně? Pak je tady třída supercesťáků. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
ABCD-Z Endura.
Tato kategorie obsahuje hravé-užitkové stroje, vyznačující lehkostí a všestranou použitelností. Řadí se sem i Versysy, které jsou sice hravé, ale já bych je již, kvůli nepoužitelnosti v terénu, mezi endura neřadil. Proto bych je spíš řadil mezi sportovně cestovní stroje, kam podle mne lépe zapadají. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
ABCD-Z Klasik a Chopper
Klasičtější klasik v dnešní době už snad ani nemůže být, než jaké vyrábí KAWASAKI. Vzhled, zvuk a i funkční královská hřídel u W800 nás vrátí do padesátých let. Pokud ale nejste ortodoxní až zas tak, můžete si vybrat i mezi klasickými choppery. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
ABCD-Z motocross
Motocrossové modely KAWASAKI patří mezi nejúspěšnější na světě. Počínaje KX65, která už není jen dětskou hračkou pro ty děti, které vlastně nevědí zda vůbec jezdit chtějí, až po nějsilnější ostré professionální závodní stroje. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
ABCD-Z Naháče a Sportovní
Nejvyhledávanější kategorii poslední doby-NAKED BIKES, obsadila KAWASAKI skvělými extravagantními stroji. Podvozek jako supersport, vzhled kosmický, zručnost tak akorát, sortiment veliký, cenové rozpětí pro každého. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
ABCD-Z Supersporty
Supersportovní kategorie KAWASAKI, jsou opět stroje bez kompromisů. Jejich jezdci už musí mít opravdu nějaké zkušenosti, aby tyto divochy a i sami sebe udrželi na uzdách v běžném provozu. Když už docházejí nervy z jízdy v provozu, popusťte si uzdu na okruhu, kde jsou tyhle supersporty opravdu doma! Preciznost, rychlost, excelence jsou jejich přívlastky. Ceny a bližší informace po kliknutí na nadpis či obrázek.
Jaké jsou výprodeje?
Jako každý rok, i letos se vyhlásilo podzimní snižování cen u akčních modelů. Více po kliknutí na nadpis, či obrázek.
Stránka:  1